[Bezpłatny Kurs] E-mail Marketing dla Początkujących!

[Bezpłatny Kurs] E-mail Marketing dla Początkujących!

Bezpłatny Kurs!
Jak zrozumieć e-mail marketing w kilku prostych krokach!

 

Bezpłatny Kurs E-mail Marketingu

Czego nauczysz się z kursu:

  • Jak tworzyć zachęcające do otwarcia wiadomości e-mail?
  • Jak skutecznie zbudować listę oddanych i zaangażowanych subskrybentów?
  • Jak tworzyć strony Optin Pages (Landing Page)?
  • Jak tworzyć spersonalizowane strategie każdej kampanii marketingowej?

Wymagania:

Aby skorzystać z kursu nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia. Wszystkie zawarte w filmie informacje, będą dla Ciebie przystępnie i zrozumiale przedstawione.

Opis kursu:

Bezpłatny Kurs “Jak zrozumieć e-mail marketing, w kilku prostych krokach!”  pomoże odpowiedzieć Ci na pytanie:
jakie strategie e-mail marketingu powinieneś wdrożyć w 2022 roku?

Trendy oraz techniki w zawrotnym tempie pojawiają się i zmieniają się. Technologia, która nieodłącznie towarzyszy naszemu życiu, staje się jeszcze bardziej wszechobecna. Zmianą ulegają również metody, dzięki którym łączymy się z potencjalnymi klientam.

Nawet tak zwykła wiadomość e-mail nie jest tym, czym była kiedyś. W obecnej chwili na przykład koniecznością jest używanie emotikonów i przyciągających uwagę nagłówków. Konstrukcja zaprojektowanej wiadomości musi być zwięzła i przejrzysta, a slogany interesujące i jedyne w swoim rodzaju.

W kursie tym omówione zostaną podstawy wysyłania wiadomości e-mail. Dowiesz się tkaże jak pozyskiwać adresy mailowe, za pomocą stron docelowych i stron typu Optin.

Zwróć uwagę, że jeśli wysyłasz do potencjalnych klientów, tylko statyczne i nie przyciągające uwagi e-maile, to Twoja firma traci dość dużą liczbę konwersji. Natomiast wysyłanie e-maili o tej samej treści do dużej grupy potencjalnych klientów, może nie przynieść nawet wymiernych efektów. Dlatego ważne jest abyś poznał kilka prostych lecz bardzo istotnych technik marketingu internetowego. Przestań popełniać błędy i zacznij zarabiać więcej.  Porzuć stare i już nie aktualne metody. Wykorzystaj siłę nowych trendów.

Bezpłatny Kurs “Jak zrozumieć e-mail marketing, w kilku prostych krokach!” to skoncentrowane kompendium wiedzy, którą każdy właściciel biznesu online powinien znać.

Zdbądź nową i niepowtarzalną wiedzę, zupełnie za darmo!

Przeczytaj także: Jak wypromować stronę internetową za pomocą kilku prostych metod!

napisz komentarz

%d bloggers like this: