Factoryprice.eu – Hurtownia Odzieżowa dla Kobiet Mężczyzn i Dzieci

verified

Factoryprice.eu – Hurtownia Odzieżowa dla Kobiet Mężczyzn i Dzieci

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która posiada 20 000 wysokiej jakości produktów.

Szeroki wybór asortymentu, który proponujemy w naszej hurtowni online możesz zamówić bez żadnego ryzyka. Posiadamy jasną i przejrzystą politykę zwrotów, zakupionych produktów.

Wystarczy wejść na naszą stronę internetową https://factoryprice.eu/ i dokonać rejestracji.

Proponowana przez nas odzież damska, męska oraz dziecięca jest polskiej produkcji, o bardzo dobrej jakości.

Nasza hurtownia odzieżowa czynna jest 24h na dobę, dlatego w każdym momencie możesz złożyć zamówienie, bez względu na porę dnia i nocy oraz miejsce na świecie, w którym obecnie się znajdujesz.

W naszej hurtowni online możesz zamówić dowolną ilość produktów. Nie obowiązuje u nas żadna minimalna ilość zakupu określonych sztuk produktów.

Współpracujemy m.in. z firmą PayU, która zapewnia bezpieczeństwo każdej dokonanej transakcji w naszej hurtowni online.

Każde zamówienie jest dla nas priorytetowe, dlatego przystępujemy do jego realizacji niezwłocznie po jego otrzymaniu. Swoje zamówienie otrzymasz w ciągu 24h, od momenty jego złożenia.

Dla stałych klientów oferujemy wysokie rabaty i promocje.

Każdemu klientowi udostępniamy bezpłatnie, zdjęcia wszystkich naszych produktów, które możesz umieścić w swoim sklepie internetowym, na portalach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych.

Ponadto dla wszystkich naszych klientów udostępniamy pliki XML oraz CSV, dzięki którym łatwo zintegrujesz swój sklep online z naszą platformą. Aktualizacja asortymentu odbywa się średni co 4 godziny, każdego dnia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebook gdzie znajduje się nasza aktualna oferta.

Ponadto ferujemy wszystkim naszym klientom pełen branding marki odzieżowej. Jeśli planujesz wprowadzić swoją linię odzieżową na rynek, nasza firma dołoży wszelkich starań, aby ci w tym pomóc. Minimalna ilość zamówienia to tylko 30 szt. Możesz wybrać odpowiadające ci fasony oraz wzory. Szyjemy z materiałów bardzo dobrej jakości. Skontaktuj się z nami aby poznać więcej szczegółów.

Factoryprice.eu – Hurtownia Odzieżowa dla Kobiet Mężczyzn i Dzieci

Brak ofert do wyświetlenia

Wyślij nam wiadomość

    Dodaj swoją ocenę

    Brak ocen do wyświetlenia.