Jak znaleźć hurtownię odzieżową dla kobiet? Kilka przydatnych wskazówek!

Jak znaleźć hurtownię odzieżową dla kobiet? Kilka przydatnych wskazówek!

Jak znaleźć hurtownię odzieżową dla kobiet? Kilka przydatnych wskazówek!

Hurtowni odzieżowych dla kobiet, na polskim rynku jest bardzo dużo. Większość z nich zlokalizowana jest w centralnej Polsce, w Rzgowie pod Łodzią. Ich asortyment jest bardzo zróżnicowany, podobnie jak jakość każdego z produktów.

Najtrafniejszym miejscem gdzie możesz odnaleźć największą liczbę stacjonarnych hurtowni odzieżowych jest Centrum Handlowe PTAK. Drugą lokalizacją, która zasługuje na uwagę jest Wólka Kosowska pod Warszawą.

Większość hurtowni odzieżowych jest producentami, sprzedawanej przez siebie odzieży. Ich produkcja znajduje się na terenie Polski lub za granicą, w krajach takich jak Turcja, Francja czy Chiny.

Niestety większość tych hurtowni nie posiada swojej strony internetowej, przez którą możesz zamówić interesujące cię produkty. Zakupy najlepiej jest więc zrobić na miejscu, jadąc osobiście i wybierając asortyment, który pokochają twoje klientki. Niestety nie zawsze jest to możliwe, gdyż sama podróż może zajmować bardzo dużo czasu. Rzgów położony jest w niemalże w centrum Polski, więc jeśli twój biznes nie jest zlokalizowany w promieniu kilkudziesięciu kilometrów droga i czas dotarcia znacznie się wydłuża.

Warto pomysleć także o kosztach, które są związane z samą podróżą. Jeśli posiadasz własne auto kosztem będzie tylko paliwo. Benzyna w obecnej chwili nie jest tania, a z każdym przejechanym kilometrem kwota proporcjonalnie się zwiększa. Jeśli nie posiadasz własnego auta sprawa będzie bardziej kosztowna. Konieczne będzie wynajęcie pojazdu lub pożyczenie od znajomych.

Centrum Handlowe Ptak położone jest w miejscowości pod Łodzią, do której z samego miasta kursują tylko busy lub lokalne autobusy. Jeśli przyjedziesz do Łodzi pociągiem, tylko za pośrednictwem lokalnego transportu trafisz do Rzgowa.

Kiedy samodzielnie prowadzisz swój butik, wyjazd po zakupy może okazać się nie tylko bardzo wycieńczający, bardzo czasochłonny i kosztowny. Prowadzenie firmy to nie lada sztuka, dlatego warto zaoszczędzić zdrowie, czas oraz pieniądze, wszędzie tam gdzie jest to możliwe.

Większość hurtowni mieszących się w Centrum Handlowym Ptak posiada oczywiście swoje profile na Facebook. To dzięki nim nawiązują kontakt z potencjalnymi klientami. Brak posiadania strony internetowej z oferowanym asortymentem, bardzo ograniczona zarówno odnalezienie hurtowni przez klientów, a także sprzedaż większej ilości produktów przez samego producenta czy hurtownika.

Z myślą o hurtowniach, a przede wszystkim o przedsiębiorcach takich jak ty, stworzyliśmy bazę hurtowni odzieżowych, która pomoże ci nawiązać kontaktu z każdą z nich, bez wychodzenia z domu.

Baza hurtowni odzieżowych znajduje się pod linkiem: https://bit.ly/3oYcl8A.

Kliknij w powyższy link aby wyświetlić pełną listę firm.

Chcielibyśmy także zwrócić twoją uwagę na hurtownie Cocommore, która naszym zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Asortyment, który można znaleźć w ofercie tej firmy, jest produkowany w Polsce, z materiałów bardzo dobrej jakości, ze znaną historią wytworzenia i pochodzenia.

Projekty, które firma z pasją przygotowuje na kolejne sezony, są bardzo kobiece i delikatne. Emanują świeżością i dobrym smakiem.

 

 

Cocomore oferuje swoim klientom asortyment w postaci, sukienek, swetrów, a także spódnic mini, midi i maxi. W stacjonarnym sklepie hurtowym znajdziesz także koszule, bluzki, marynarki, kamizelki oraz kurtki.

 

 

Firma proponuje zarówno kolekcje formalne np. do pracy, wesele czy ślub, a także mniej formalne, o sportowym charakterze.

 

 

Aby skontaktować się z firmą Cocomore kliknij w link https://bit.ly/38dwEsI , który przeniesie cię bezpośrednio do ich profilu społecznościowego, na Facebook.

Znajdziesz tam zdjęcia z najnowszą kolekcją oraz bezpośrednie dane kontaktowe. Skontaktuj się z obsługą hurtowni telefonicznie, zapytaj o interesujące cię produkty i złóż zamówienie.

Przesyłkę z zamówieniem otrzymasz za pośrednictwem kuriera, w bardzo krótkim czasie 🙂

Firma Cocomore to jeden z wielu producentów odzieży, które z powodzeniem produkują i sprzedają swój asortyment w Polsce i zagranicą. W naszej bazie znajdziesz firmy, które jak Cocomore dbają o jakość swoich produktów.

Skorzystaj z naszej listy firm, aby móc powiększyć grono nowych kontrahentów, z którymi nawiążesz pozytywne i długofalowe relacje. Dzięki nim możesz zaoferować swoim klientom różnorodny asortyment, co będzie miało odzwierciedlenie w realnych dochodach twojej firmy.

Link do bazy hurtowni odzieżowych: https://bit.ly/38dOqMt 

napisz komentarz

%d bloggers like this: