Sprawdziliśmy czy niezawodny NordVPN może być darmowy?

Sprawdziliśmy czy niezawodny NordVPN może być darmowy?

Sprawdziliśmy czy niezawodny NordVPN może być darmowy?

Jeśli szukasz nowej sieci VPN, na pewno sprawdzałeś, czy niezawodny NordVPN może być darmowy? Jako jedna z największych marek sieci tego rodzaju, NordVPN jest niezwykle kuszącą propozycją. Jednak czy zalety NordVPN są w rzeczywistości są unikalne. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o NordVPN, a także trochę więcej o darmowej wersji i jego cenach, przeczytaj koniecznie ten wpis do końca.

Ile kosztuje NordVPN?

Dostępnych jest wiele różnych opcji, dzięki którym NordVPN zapewnia elastyczną strukturę cenową. Oznacza to że możesz czuć się swobodnie w doborze najdogodniejszego planu do swoich potrzeb.

W najprostszym przypadku możesz zapłacić 12 USD miesięcznie za NordVPN. To niezła okazja, jeśli po prostu potrzebujesz korzystać z usługi przez kilka tygodni. Musimy podkreślić, że są o wiele lepsze i tańsze opcje.

Lepszą ofertą jest zapisanie się na roczny plan, który kosztuje mniej niż 5 USD miesięcznie za 59 USD za pierwszy rok. Jeśli chcesz obniżyć koszty NordVPN (a kto nie chce?), jest to całkiem dobra oferta pośrednia, ale możesz zaoszczędzić jeszcze więcej gotówki, wybierając plan dwuletni. To dlatego, że dwuletni plan NordVPN to równowartość 3,30 USD miesięcznie z trzema miesiącami w pakiecie za darmo. Daje to 89 USD przez pierwsze dwa lata, co jest naprawdę niezwykłą ceną NordVPN.

Mówiąc najprościej, mądrze jest inwestować w NordVPN tak długo, jak to możliwe. Koszt NordVPN pozostaje na niskim poziomie, im dłużej zobowiązujesz się do planu, przy czym dwa lata pracy to najlepsza obecnie oferta.

Warto zauważyć, że cena NordVPN jest wypłacana jednorazowo. Zamiast martwić się o znalezienie gotówki co miesiąc, po prostu płacisz za jednym razem na początku subskrypcji i nie będziesz musiał o tym myśleć ponownie przez rok lub dwa lata, w zależności od tego, co wybierzesz. To spokój ducha pod każdym względem przy rozłożonych kosztach NordVPN i poczuciu satysfakcji wynikającej ze świadomości, że VPN jest w pełni chroniony przez długi czas. Zastanawiasz się, czy NordVPN jest bezpieczny? Przyjrzeliśmy się wszystkim jego środkom bezpieczeństwa i ochrony, skupiając się na zabezpieczeniach klasy wojskowej, które powinny zapewnić ci znaczny spokój ducha. Dzięki pełnej anonimowości przez cały czas jest to świetny zakład z tak niską ceną, że warto w niego zainwestować.

Czy istnieje bezpłatna wersja próbna NordVPN?

NordVPN nie ma dokładnie bezpłatnej wersji próbnej. To dlatego, że na początek jest tak dobrze wyceniony. Istnieją inne „właściwe” bezpłatne wersje próbne VPN, ale nadal zalecamy wypróbowanie NordVPN.

Dzieje się tak, ponieważ chociaż koszt NordVPN nie uwzględnia prawdziwie bezpłatnego okresu próbnego, oferuje on 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która służy jako forma bezpłatnego okresu próbnego VPN. Chociaż to nie to samo, co musisz przekazać dane swojej karty, aby się zarejestrować, naprawdę nie ma tutaj żadnego ryzyka, ponieważ to od Ciebie zależy anulowanie subskrypcji NordVPN przed upływem 30 dni. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z obsługą klienta, aby anulować i nie ma Cię tam.

Powiązane posty:

będziesz? Nie jesteśmy przekonani. NordVPN to świetna opcja. Dzięki obsłudze do sześciu urządzeń i kompatybilności z prawie każdym urządzeniem, jakie można sobie wyobrazić, aż do routera Wi-Fi, jest to bardzo wygodne. Jest to również jedna z najszybszych sieci VPN, dzięki protokołowi NordLynx i brakowi jakichkolwiek ograniczeń przepustowości. Mając do wyboru ponad 5000 serwerów, możesz łatwo wirtualnie podróżować po całym świecie, a ponadto obowiązuje zasada braku logów, więc NordVPN nigdy nie wie, co robisz.

Kiedy weźmiesz pod uwagę wszystkie te rzeczy, NordVPN to naprawdę niezła okazja. Dobra cena i kilka świetnych funkcji, chociaż NordVPN może nie być darmowy, to jest to wysokiej jakości VPN za niską, niską cenę.

 

napisz komentarz

%d bloggers like this: