Surfshark w wersji próbnej! Sprawdź czy warto go wypróbować!

Surfshark w wersji próbnej!

Surfshark w wersji próbnej! Sprawdź czy warto go wypróbować!

Podczas przeglądania Internetu Twoja lokalizacja, tożsamość i powiązane dane mogą korzystać z pewnego rodzaju tarczy — chroniącej to wszystko przed wścibskimi oczami. VPN to jedna z odpowiedzi na ten problem, która pomaga zachować anonimowość i względnie bezpieczeństwo. Surfshark jest jedną z najlepszych usług VPN w 2022 roku, a także jedną z najbardziej bogatych w funkcje i przystępnych cenowo. Nie jest to jednak darmowe, co może powodować pewne wahania przed rejestracją. Ale jeśli chcesz subskrybować wirtualną sieć prywatną i nie jesteś jeszcze w 100% pewien, że chcesz przekazać swoje ciężko zarobione pieniądze, warto poszukać usługi, która zapewnia bezpłatny okres próbny. Czy Surfshark ma dostępną ofertę próbną? Tutaj znajdziesz informacje na temat bezpłatnego okresu próbnego Surfshark, a także odpowiedzi na inne pytania, które możesz mieć.

Czy istnieje bezpłatna wersja próbna Surfshark?

Większość operatorów VPN nie oferuje bezpłatnych wersji próbnych, ale Surfshark jest wyjątkiem. Na przykład nie ma bezpłatnej wersji próbnej NordVPN, podobnie jak nie ma bezpłatnej wersji próbnej ExpressVPN — są to prawdopodobnie dwie najpopularniejsze usługi wirtualnej sieci prywatnej na świecie i, podobnie jak większość innych, oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale ty nadal musisz zapłacić, gdy tylko się zarejestrujesz (nadal możesz anulować i otrzymać zwrot pieniędzy w tym 30-dniowym okresie, chociaż). Dla kontrastu istnieje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny Surfshark, ale jest pewien haczyk: jest dostępny tylko dla klienta Surfshark VPN na Androida, iOS i MacOS. Aby uzyskać dostęp do wersji próbnej, musisz również podać informacje o płatności i założyć konto. Surfshark nadal oferuje standardową w branży 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która dotyczy całej usługi, więc możesz korzystać z niej bez ryzyka przez jeden miesiąc.

Czy możesz otrzymać Surfshark za darmo?

Obecnie nie ma sposobu, aby uzyskać Surfshark za darmo; siedmiodniowy bezpłatny okres próbny Surfshark to właściwie wszystko i jak wspomniano powyżej, jest przeznaczony tylko dla klienta mobilnego i MacOS VPN. Dostawcy VPN rzadko biorą również udział w promocjach stron trzecich, które umożliwiają bezpłatne zarejestrowanie się w ich usługach. Ogólnie sugerujemy również, abyś nie korzystał z darmowej sieci VPN. Najlepsze — w tym Surfshark — są płatne. Dobra wiadomość jest taka, że nie są one tak drogie i prawie zawsze dostępne są oferty VPN.

Czy są jakieś oferty Surfshark?

Oferty VPN są obfite, a operatorzy wirtualnych sieci prywatnych regularnie organizują promocje dla nowych abonentów. Oprócz oferowania siedmiodniowej bezpłatnej wersji próbnej VPN, Surfshark również bierze udział w tych ofertach. Ogólnie rzecz biorąc, możesz zarejestrować się w większości sieci VPN na podstawie miesięcznych lub rocznych rozliczeń (niektórzy dostawcy oferują również subskrypcje kwartalne lub sześciomiesięczne), a im więcej „czasu” kupisz, tym niższy jest średni koszt miesięczny. Cena za elastyczną subskrypcję miesięczną to wyższa opłata miesięczna, więc decydując się na dłuższy okres subskrypcji, możesz zaoszczędzić trochę gotówki. Oczywiście musisz dokonać przedpłaty, a następnie jesteś zasadniczo zablokowany w tym abonamencie po upływie okresu „gwarancji zwrotu pieniędzy”, jeśli taka istnieje.

Obecne regularne ceny Surfshark wynoszą 13 USD miesięcznie, 48 USD za pierwszy rok (co daje średnio 4 USD miesięcznie) lub 60 USD za pierwsze dwa lata (przy średnim miesięcznym koszcie zaledwie 2,50 USD). Plan 24-miesięczny jest zdecydowanie najlepszą wartością, a przy średniej miesięcznej cenie poniżej 3 USD miesięcznie sprawia, że Surfshark jest jedną z najtańszych sieci VPN. Jednak teraz Surfshark jeszcze bardziej osładza ofertę: wpisz kod surfsharkdeal na stronie zamówienia, a otrzymasz dodatkowe dwa miesiące do swojego dwuletniego planu za darmo. Daje to w sumie 26 miesięcy usługi ze średnią miesięczną ceną 2,30 USD.

 

napisz komentarz

%d bloggers like this: